Попуст 100 рубли во апликацијата! Преземете ја апликацијата
Попуст 100 рубли во апликацијата!
Преземете ја апликацијата

100 ₽ попуст во апликацијата
10 см 25 см

Кутија со цвеќиња, бобинки и слатки „Формула на loveубовта“

Испорака h 4 ч., бесплатно во Москва

<% product.clientPrice%>

Опис

Кутија рози со спреј со нежни тонови, како и бобинки: јагоди, малини, капини, како и тартуфи од француски слатки.Плаќање
  •   нарачајте букет на картичка
  • нарачајте букет за готовина
  • и безготовински за правни лица

  • Букет и уметник заверен
  • ID: 56582
  • Ширина 25 см
  • Висина 10 см...

ПОЛУШЕН

Одлична услуга .. посветеност на времето .. внимателен аранжман .. одлична врска


...

Олга Касанова УРБАНИ НАГРАДИ

Ви благодарам многу за брзата испорака. Многу е погодно за правни лица, сметката се формира веднаш. Ја препорачувам оваа онлајн продавница.


...

Federico

Одличен букет и многу брза и корисна услуга! Препорачајте!


...

Jeanан-Кристоф ЛЕМИ

Јас сум многу задоволен од цвеќињата што и пријдоа на мојата невеста која беше воодушевена на нејзиниот роденден, цвеќињата мирисаат многу добро и се многу убави. Ви благодарам.


...

Реди

Совршена услуга! Точно како што нарачав, многу брзо. Useе користам повторно! Ви благодарам !!


...

Дмитриј

Сè е во ред, брзо и квалитетно!


...

Адриен Зигфрид

Одлична услуга, многу професионална и проактивна. многу препорачливо


...

Ана Козлова

Се испостави дека е прекрасен подарок. Прекрасно цвеќе и дизајн. Деликатно и романтично. Ви благодарам многу. Сè беше донесено во определеното време.


...

Александар

Многу кул? И испорача сè навремено. Отсега ќе порачам од тебе ...


...

Marina

Ви благодарам многу за извонредниот букет, точно како на сликата !!! Бев многу загрижен за тоа како ќе изгледа букетот наутро (порачаа достава на 31 август), на 1 септември, но залудно !!! Букетот стоеше совршено цела ноќ, наутро - чувство дека штотуку заминале од продавница за цвеќе. Нема поплаки ниту за породувањето. Благодарност до сите што учествуваа во собранието и испораката на букетот !!!
Секоја достава на цвеќе е осигурена

Испораката на секој букет е загарантирана Floristum.ru
Изведувачот нема да добие исплата во случај на побарување на квалитет.
100% повратШто откако ќе платите за нарачката?


1
Цвеќарницата ќе ви испрати потврда за нарачката
2
Соберете букет свежо цвеќе
3
Испорака на цвеќе до примателот
4
Ве молиме оставете повратни информации за испорака на цвеќе

Можеби ќе ви се допадне:

Апликацијата е попрофитабилна и поудобна!
Попуст 100 рубли од букетот во апликацијата!
Преземете ја апликацијата Floristum од врската во смс:
Преземете ја апликацијата со скенирање на QR-кодот:
* Со кликнување на копчето, ја потврдувате вашата деловна способност, како и согласност за Заштита на личните податоци, Договор за лични податоци и Јавна понуда
англиски