Попуст 100 рубли во апликацијата! Преземете ја апликацијата
Попуст 100 рубли во апликацијата!
Преземете ја апликацијата

100 ₽ попуст во апликацијата
35 см 35 см

Букет рози со прскање „Алегриа“

Испорака h 3 ч., бесплатно во Москва

<% product.clientPrice%>

Опис

Букет светло-портокалови рози за прскање (15 парчиња) во дизајнерска крафт-хартија.Плаќање
  •   нарачајте букет на картичка
  • нарачајте букет за готовина
  • и безготовински за правни лица

  • Букет и уметник заверен
  • ID: 236412
  • Ширина 35 см
  • Висина 35 см...

Paul

Классные розы. Свежие. Доставили ровно к назначенному времени. Мы остались довольны. Будем заказывать снова. Спасибо!


...

Александар

Красивый букет, доставлено все в срок. Уже не первый раз заказываю, всем доволен


...

Реди

Ти благодарам!!


...

Denis

Букетик отличный) Спасибо собирателям! вы делаете настроение)


...

ПОЛУШЕН

Одлична услуга .. посветеност на времето .. внимателен аранжман .. одлична врска


...

Олга Касанова УРБАНИ НАГРАДИ

Ви благодарам многу за брзата испорака. Многу е погодно за правни лица, сметката се формира веднаш. Ја препорачувам оваа онлајн продавница.


...

Federico

Одличен букет и многу брза и корисна услуга! Препорачајте!


...

Jeanан-Кристоф ЛЕМИ

Јас сум многу задоволен од цвеќињата што и пријдоа на мојата невеста која беше воодушевена на нејзиниот роденден, цвеќињата мирисаат многу добро и се многу убави. Ви благодарам.


...

Реди

Совршена услуга! Точно како што нарачав, многу брзо. Useе користам повторно! Ви благодарам !!


...

Дмитриј

Сè е во ред, брзо и квалитетно!
Секоја достава на цвеќе е осигурена

Испораката на секој букет е загарантирана Floristum.ru
Изведувачот нема да добие исплата во случај на побарување на квалитет.
100% повратШто откако ќе платите за нарачката?


1
Цвеќарницата ќе ви испрати потврда за нарачката
2
Соберете букет свежо цвеќе
3
Испорака на цвеќе до примателот
4
Ве молиме оставете повратни информации за испорака на цвеќе

Можеби ќе ви се допадне:

Апликацијата е попрофитабилна и поудобна!
Попуст 100 рубли од букетот во апликацијата!
Преземете ја апликацијата Floristum од врската во смс:
Преземете ја апликацијата со скенирање на QR-кодот:
* Со кликнување на копчето, ја потврдувате вашата деловна способност, како и согласност за Заштита на личните податоци, Договор за лични податоци и Јавна понуда
англиски