Попуст 100 рубли во апликацијата! Преземете ја апликацијата
Попуст 100 рубли во апликацијата!
Преземете ја апликацијата

100 ₽ попуст во апликацијата
14 см 20 см

Букет 321

Испорака ~ 1 ч. 30 минути., бесплатно во Москва

<% product.clientPrice%>

Опис

Прекрасна композиција со слатки!Плаќање
  •   нарачајте букет на картичка
  • нарачајте букет за готовина
  • и безготовински за правни лица

  • Букет и уметник заверен
  • ID: 236421
  • Ширина 20 см
  • Висина 14 см

Структура

  • Еднострана роза - 15 парчиња.
  • Кутија - 1 ЕЕЗ.
  • Чоколадо - 1 ЕЕЗ....

Игор и Света

Во тешките денови на самоизолација на коронавирусите, шик опција за честитки за роденденот на пријателите. Ви благодарам!!!


...

Ирина А. Лужина

Испорака брзо и на време! Цветовите се свежи, добро спакувани. Голем асортиман на цвеќиња во време кога тешко може да се најдат цвеќиња. Ти благодарам многу!!!


...

Leo

Ви благодарам, сè е убаво и навремено


...

Јури

Букет Супер Дупер испорака на време !!!!!!! Ви благодарам многу!!!!!!!


...

Николас

И наредив на жена ми да сака сè, дури и јагодите беа слатки. Единственото нешто би било погодно ако врската со курирот е директна за да може да се разјасни времето на пристигнување, во спротивно сè е во ред. Нарачано во 18:00 часот, донесено околу 22:00 часот навремено.


...

Карпова Наталија Валериевна

Ти благодарам многу! Роденденската девојка е среќна! И ние. Ви благодарам многу! Сè е многу точно, на време и, се разбира, убаво. Препорачувам на сите!


...

Ирина Миркова

Долго време не можев да одлучам кој букет да го изберам за мајка ми на нејзиниот роденден. Операторот помогна при изборот, мајка ми и јас бевме многу задоволни.


...

Зина

Сакав да му подарам роденден на мојот сопруг и да нарачам прекрасен букет бели рози. Сè беше направено и дизајнирано совршено, среќен сум.


...

Маша

Саканиот човек на 101 февруари даде 14 роза испорака. И кога дојде, тој ме запроси. После таков букет, не можев да одбијам.


...

Yanina

Убава услуга за испорака на цвеќе! Никогаш не мора да чекате долго, букетите ги добивам во одлична состојба. Ако е некој празник, тогаш нарачувам рози само овде.
Секоја достава на цвеќе е осигурена

Испораката на секој букет е загарантирана Floristum.ru
Изведувачот нема да добие исплата во случај на побарување на квалитет.
100% повратШто откако ќе платите за нарачката?


1
Цвеќарницата ќе ви испрати потврда за нарачката
2
Соберете букет свежо цвеќе
3
Испорака на цвеќе до примателот
4
Ве молиме оставете повратни информации за испорака на цвеќе

Можеби ќе ви се допадне:

Апликацијата е попрофитабилна и поудобна!
Попуст 100 рубли од букетот во апликацијата!
Преземете ја апликацијата Floristum од врската во смс:
Преземете ја апликацијата со скенирање на QR-кодот:
* Со кликнување на копчето, ја потврдувате вашата деловна способност, како и согласност за Заштита на личните податоци, Договор за лични податоци и Јавна понуда
англиски