Попуст 100 рубли во апликацијата! Преземете ја апликацијата
Попуст 100 рубли во апликацијата!
Преземете ја апликацијата

Букет 234
50 см 40 см
100 ₽ попуст во апликацијата

Букет 234

Испорака h 1 ч., бесплатно во Москва

<% product.clientPrice%>

Опис

прекрасен букет од 51 роза акваПлаќање
  •   нарачајте букет на картичка
  • нарачајте букет за готовина
  • и безготовински за правни лица

  • Букет и уметник заверен
  • ID: 47084
  • Ширина 40 см
  • Висина 50 см

Структура

  • Еднострана роза - 51 парчиња....

Мајкл

Букетот е многу убав!


...

Дмитриј

Многу убаво и пристојно, суптилно. Букетот е светла и вкусна.


...

Симкина Галина

Се договорив за достава на букети директно на свадбата, но во последен момент решив дека не црвените, туку белите рози ќе изгледаат многу повеќе стилски. Му се јавив на операторот и веднаш ме нарачаа без понатамошно одложување во испораката и доплата.


...

Игор

За годишнината на колегата избраа букет - корпа со овошје, со плаќање со банкарски трансфер. Таа беше воодушевена! Букетот е многу убав, сите плодови се свежи, уредно спакувани.


...

Roxana

Ви благодарам многу за оваа онлајн продавница! Отпрвин не знаев што да изберам, затоа што имаше премногу варијанти на пиони. Но, благодарение на цвеќарницата, успеав да соберам специјални цвеќиња за 8-ми март. Ви благодарам!))


...

Ирина

Мило ми беше што имате лалиња во вонсезоната. Сè беше јасно испорачано, курирот е убав, цвеќињата се свежи и убави)))


...

Егор

Само тука брза испорака и секогаш свежо цвеќе. Никогаш не се случило букетот да пристигне завиткан. Продолжи така!


...

Яна

Ви благодарам за розите, свекрвата навистина се допадна. Иако е тешко да и се допадне. И каков мирис! И бојата е толку интензивна. Сè ми се допадна многу.


...

Alex

Ви благодариме за букетот на авторот! Ова е нешто волшебно! Да кажам дека сопругата беше изненадена значи да не зборувам ништо. Прекрасна комбинација на божури, лалиња и ириси. Вашата цвеќарница е врвен професионалец.
Секоја достава на цвеќе е осигурена

Испораката на секој букет е загарантирана Floristum.ru
Изведувачот нема да добие исплата во случај на побарување на квалитет.
100% повратШто откако ќе платите за нарачката?


1
Цвеќарницата ќе ви испрати потврда за нарачката
2
Соберете букет свежо цвеќе
3
Испорака на цвеќе до примателот
4
Ве молиме оставете повратни информации за испорака на цвеќе

Можеби ќе ви се допадне:

Апликацијата е попрофитабилна и поудобна!
Попуст 100 рубли од букетот во апликацијата!
Преземете ја апликацијата Floristum од врската во смс:
Преземете ја апликацијата со скенирање на QR-кодот:
* Со кликнување на копчето, ја потврдувате вашата деловна способност, како и согласност за Заштита на личните податоци, Договор за лични податоци и Јавна понуда
англиски